(22) 542 16 52

Endermomasaż BodyShaping

Masaż próżniowy urządzeniem Body Shaping to sprawdzona, efektywna, nieinwazyjna metoda terapii próżniowej ciała lub skóry twarzy i głowy. Terapię wykonuje się specjalistyczną głowicą wyposażoną w vacuum, które masują zassany fałd skóry i tkanki podskórnej.

Zassany fragment ciała masowany jest pulsacyjnie lub w trybie ciągłym, co daje możliwość precyzyjnej terapii obszaru objętego zabiegiem.

W wyniku zabiegu następuje całkowita lub znaczna likwidacja cellulitu, zmniejszenie obwodu oraz poprawa napięcia skóry. Drenujące działanie endermomasażu usuwa nadmiar wody z tkanek, redukując w ten sposób obrzęki i uczucie "ciężkich nóg". Terapia Body Shaping pobudza krążenie i dotlenia tkanki, dzięki czemu przyspieszone zostaje usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii z organizmu.

Przebieg zabiegu na twarz:  Demakijaż SPA  +  masaż Body Shaping  + Aplikacja kremu indywidualnie dobranego potrzeb skóry. Zabieg można wzbogacić o ampułkę oraz maskę algową.

Przebieg zabiegu na ciało:  masaż Body Shaping (1 obszar ok. 20min) + Aplikacja preparatu Yasumi Rapid Slimming lub Yasumi Thermo Active Gel

Cennik

1 zabieg na wybraną strefę: twarz/ręce/brzuch/plecy/uda 20 min 89 zł
Piersi efekt Push up 20min 119 zł
pośladki+uda+brzuch 40 min 169 zł
Szyja+dekold 60 min 249 zł
Pakiet 5 zabiegów na 1 strefę 100 min 399 zł
Pakiet 10 zabiegów na 1 strefę 200 min 749 zł

Elektrostymulacja mięśni

Elektrostymulacja to zabieg z dziedziny elektroterapii wykorzystujący prąd impulsowy o niskiej częstotliwości. Stymulacja nerwowo- mięśniowa jest formą elektrostymulacji, która dotyczy mięśni i nerwów. Elektrostymulatory są wykorzystywane przy stymulacji nerwów głównych do wywołania skurczów mięśni. Sam proces pracy mięśnia, wywołany przez bodziec nerwowy ma korzystny wpływ na jego funkcję.

Zakres częstotliwości stosowanych ma dość istotne znaczenie. W zabiegu stosujemy elektrostymulację o niskiej częstotliwości. Poprzez wydłużenie szerokości impulsu podczas każdorazowego skurczu mięśnia uzyskujemy jego relaks. Poprawia się cyrkulacja krwi i zachodzi usuwanie zbędnych produktów metabolicznych. Polepsza się zasilanie mięśni w tlen. Do wywołania skurczu mięśnia stosujemy serię impulsów doprowadzając do maksymalnej eksploatacji mięśnia. Okres skurczu trwa zazwyczaj 5-10 sekund.

Stymulacja zdrowego mięśnia prowadzi do wzrostu jego masy, obwodu i zmniejszenia otaczającej go tkanki tłuszczowej. W kosmetologii najczęściej elektrostymulacja wykorzystywana jest do wzmocnienia mięśni lub spalaniu tkanki tłuszczowej. W zależności od rodzaju problemu dostosowywane są parametry urządzenia.

 

Elektrostymulacja to metoda odchudzająca i ujędrniająca wybrane partie ciała. Efekty są widoczne już  po kilku zabiegach. Zabieg trwa 40 minut i daje efekt 2 godzinnego wysiłku na siłowni. Podczas zabiegu elektrostymulacji można uzyskać utratę nawet kilkunastu centymetrów w sumie obwodów (talia, biodra, uda). Rozstępy można delikatnie i powoli zniwelować. Skóra stanie się jędrna, zniknie chropowatość i ziarnistość.  Optymalna częstotliwość zabiegów to 2-3 razy w tygodniu

Zabiegi elektrostymulacji są bardzo przyjemne a odczucia przypominają rodzaj mrowienia, ściągania, świdrowania mięśni. Już pierwsze zabiegi powodują widoczne zmiany kształtu figury (bardziej płaski brzuch, podniesione pośladki), polepszenie samopoczucia i nastroju.


Bandaże BodyWrap

Body Wrap to programy zabiegowe oparte na szczotkowaniu ciała na sucho i specjalistycznych bandażach bogatych w innowacyjne substancje aktywne. Po uprzednim, dokładnym wyczesaniu skóry szczotką z włosia bambusowego (złuszczenie i poprawa mikrokrążenia), problematyczne obszary owijane są bandażami nasączonymi substancjami aktywnymi. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta dobierzemy jeden z 5 rodzajów bandaży. Efekty zabiegu to przede wszystkim redukcja cellulitu, dzięki kofeinie, guaranie i L-karnitynie oraz redukcja zastojów wodnych/drenaż za sprawą mentolu, kwasu mlekowego i soli z morza martwego. W celu osiągnięcia optymalnych efektów, zabieg BodyWrap można połączyć z elektrosauną. Zabieg jest alternatywą do modelujących zabiegów z wykorzystaniem aparatury kosmetycznej, gdy istnieją przeciwwskazania do ich wykonywania.

Przebieg zabiegu: Peeling obszaru zabiegowego naturalną szczotką bambusową + nałożenie bandaży na ciało (rodzaj bandażu dobiera ekspert YourSkin po wywiadzie z klientem i ocenie stanu skóry) + wrapping folią + podłączenie do elektrosauny ok.30 minut

Zalecana liczba zabiegów 6-8 w serii. Częstotliwość 2 razy w tygodniu.


HiFu Med

bezoperacyjny lifting i wyszczuplanie

Bezoperacyjny lifting zwiotczałej skóry. Głębokie, zogniskowane działanie ultradźwięków o dużym natężeniu nie uszkadza skóry, a koncentruje się bezpośrednio w głębszych warstwach skóry lub w tkance podskórnej. Głowice pozwalają dostarczać strumień skoncentrowanej energii o różnej częstotliwości i różnej głębokości działania, dobranej w zależności od specyfiki określonego obszaru. Dochodzi do podgrzania tkanek podskórnych poprzez ich koagulację. Efektem tego działania jest lifting skóry. Dodatkowa skoncentrowana energia ultradźwięków inicjuje naturalną odpowiedź skóry – produkcję nowego kolagenu. Zabieg na niższej głębokości powoduje redukcję tkanki tłuszczowej.

Wskazania

 • opadające powieki
 • zmarszczki grawitacyjne
 • tzw. chomiczki
 • obwisłości, utrata gęstości skóry
 • podwójny podbródek
 • nadmiar skóry po ciążyy
 • nadmiar skóry po odchudzaniu
 • lokalne otłuszczenia

Jak działa „lifting bez skalpela” – technologia HIFU?

Technologia HIFU robi teraz furorę w medycynie estetycznej. Nazywana liftingiem bez skalpela wykorzystuje tzw. skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków, która „zagęszcza” skórę, prowadząc do jej wyraźnego ujędrnienia. Zobacz, na czym dokładnie polega HIFU. 

Skupiona wiązka ultradźwięków nie jest kompletnie nową metodą. Zdefiniowano ją w latach 40. XX wieku, a po 1990 roku rozpoczęto testy kliniczne z zastosowaniem HIFU w leczeniu łagodnych i złośliwych postaci raka prostaty, pęcherza moczowego i nerek. Od kilku lat wykorzystuje się ją w medycynie i dermatologii estetycznej.

Istotą jest tutaj precyzyjne ogniskowanie fali ultradźwiękowej o wysokiej energii na małym punktowym obszarze (HIFU – High Intensity Focused Ultrasound). Obszar ten jest poddawany ablacji, a w tkance powstają dwa efekty fizyczne:

- termiczny: tkanka absorbuje falę ultradźwiękową i powstaje efekt cieplny powodujący koagulację tkanki,

-mechaniczny: polega na wytwarzaniu pęcherzyków gazu wewnątrz komórki i narastaniu ciśnienia w jej wnętrzu i w konsekwencji zniszczenie jej struktury.
Skutkiem uszkodzenia komórek jest natychmiastowe zagęszczenie tkanki i pobudzenie organizmu – w reakcji obronnej – do naturalnych procesów regeneracji, gojenia i odbudowy uszkodzonej zabiegiem struktury. To powoduje:

 • lifting i „zagęszczenie” skóry
 • widoczne zmniejszenie wiotkości skóry
 • regenerację kolagenu
 • redukcję zmarszczek
 • poprawę elastyczności skóry
 • podniesienie brwi
 • poprawę owalu twarzy
 • podniesienie tzw. chomików
 • poprawę wyglądu szyi


Rezultat widoczny jest od razu (w ciągu 24-48 godzin po zabiegu), a potem nasila się z czasem (najlepsze efekty uzyskuje się w okresie od 2 do 24 tygodni) i utrzymuje aż do 18 miesięcy! Zabieg może być stosowany zarówno na twarz, jak i ciało.


Korzyści

 • Spektakularne rezultaty, szczególnie w przypadkach wyjątkowo niskiej elastyczności skóry.
 • Trwałe efekty.
 • Nie ma potrzeby powtarzać zabiegu (problem serii).
 • Zabieg bezinwazyjny – niechirurgiczny, mało bolesny, nie wymagający wcześniejszych przygotowań.
 • Zabieg szybki (40-60 min – cała twarz).
 • Brak oddziaływania w warstwie rogowej naskórka.
 • Brak konieczności wyłączenia pacjenta z normalnego trybu życia (zabieg bankietowy).

Co ważne, metodę HIFI można zastosować po zabiegach intensywnie złuszczających (kwasy, peelingi, mikrodermabrazja), przy zmianach trądzikowych, przy trądziku różowatym, na skórze opalonej.


Przed PoCennik

Czoło 399 zł
Okolice oczu - kompleksowe opracowanie kurzych łapek i górnej powieki 399 zł
Okolica ust + bruzdy nosowo-wargowe oraz zmarszczki palacza 450 zł
Policzki oraz bruzdy nosowo-wargowe 1500 zł
Podbródek - owal twarzy z linią żuchwy 1000 zł
Szyja i podbródek 1500 zł
Dekolt 1500 zł
Cała twarz 2000zł
Cała twarz + podbródek 2600 zł
Cała twarz + podbródek +dekolt 3600 zł
Ramiona (tzw.pelikany) 1900 zł
Brzuch 1900 zł
Boczki 1500 zł
Plecy (tzw.motylki) 1500 zł
Uda - wewnętrzna część 1900 zł
Uda - zewnętrzna część 1900 zł
Uda - tył lub przód 1900 zł
Uda – całe 4500 zł
Pośladki 1900 zł
Biust 1900 zł

W cenę każdego zabiegu wliczona jest konsultacja pozabiegowa, której celem jest ocena działania zabiegu i uzyskanych efektów. 

Elektrokoagulacja

Zamykanie/redukcja pojedynczych rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy

Zabieg elektrokoagulacji polega na ścinaniu białka zmian skórnych poprzez działanie prądem wysokiej częstotliwości. Wytwarzane w czasie działania prądem ciepło powoduje uszkodzenie (koagulację, ścinanie) białek zlokalizowanych w tkance m.in. Rozszerzone naczynka, włókniaków, brodawek łojotokowych, brodawek płaskich, punktów rubinowych i naczyniaków gwiaździstych.

W trakcie zabiegu powstaje temperatura sięgająca 200 stopni C. Do zabiegu używa się aparatu zaopatrzonego w metalową elektrodę. Elektrody podlegają sterylizacji po każdym użyciu.

Jak wykonywany jest zabieg i ile trwa?
Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja lekarska, a następnie z kosmetologiem, który oceni czy powstałe zmiany kwalifikują się do zabiegu elektrokoagulacji. Pacjent zostaje poinformowany o czynnościach związanych z zabiegiem, przeciwwskazaniach i postępowaniu po zabiegu.

Starsze aparaty wymagały bolesnego wkłuwania się w zmianę. Elektrokoagulacja YASUMI polega jedynie na przyłożeniu elektrody do zmiany, co znacznie zmniejsza dyskomfort pacjenta.

Usuwanie pojedynczych naczynek, włókniaków, punktów rubinowych i brodawek to zabieg szybki. Czas usuwania jednej zmiany to kilkanaście sekund do około minuty.

Zabieg wymaga bardzo dużej precyzji i ciągłego skupienia kosmetologa, z uwagi na co nie przeprowadzamy go dłużej niż kilanaście minut. Do czasu zabiegu nie wliczamy dokładnego oczyszczenia skóry i konsultacji.

Czy usuwanie zmian elektrokoagulacją boli?
Elektrokoagulacja nie jest zabiegiem zupełnie bezbolesnym. Odczucia towarzyszące zabiegowi zależą od indywidualnej wrażliwości na ból, wielkości zmiany i jej lokalizacji. Małe, drobne i liczne zmiany (np. włókniaki, naczyniaki gwiaździste) nie wymagają znieczulenia. Usuwa się je szybko, bez odczucia większego dyskomfortu. Odczuwalne są lekkie ukłucia, a w przypadku większych zmian również mocne ciepło. Elektrokoagulacji towarzyszy specyficzny zapach, typowy dla ścinającego się białka.

Jak wygląda skóra po zabiegu elektrokoagulacji?
Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk, rumień (zaczerwienienie), stwardnienie skóry, lekkie zasinienie lub delikatny ból, które ustępują w ciągu kilku godzin. Najczęściej pojawia się mały strupek, który zaniknie w ciągu 5 - 21 dni.
Zmiany zabarwienia skóry (przebarwienia i odbarwienia) występują rzadko, podobnie jak blizny. Jeśli pojawią się są następstwem nieprawidłowego gojenia skóry lub zdrapywania strupków przez pacjenta. Najczęściej skóra goi się bardzo ładnie.

Cennik

Czas zabiegu 10 min 100 zł
Czas zabiegu 20 min 150 zł

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
1. Serwis zbiera w sposób automatyczny tylko informacje zawarte w plikach cookies.
2. Pliki (cookies) są plikami tekstowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu. Przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Przede wszystkim zawierają nazwę strony internetowej swojego pochodzenia, swój unikalny numer, czas przechowywania na urządzeniu końcowym.
3. Operator serwisu (tu nazwa i ewentualnie adres) jest podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym swojego użytkownika pliki cookies oraz mającym do nich dostęp.
4. Operator serwisu wykorzystuje pliki (cookies) w celu:
dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego preferencjami wyświetlić stronę; przygotowywania statystyk pomagających poznaniu preferencji i zachowań użytkowników, analiza tych statystyk jest anonimowa i umożliwia dostosowanie zawartości i wyglądu serwisu do panujących trendów, statystyki stosuje się też do oceny popularności strony;
możliwości logowania do serwisu;
utrzymania logowania użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu.
5. Serwis stosuje dwa zasadnicze rodzaje plików (cookies) - sesyjne i stałe. Pliki sesyjne są tymczasowe, przechowuje się je do momentu opuszczenia strony serwisu (poprzez wejście na inną stronę, wylogowanie lub wyłączenie przeglądarki). Pliki stałe przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika do czasu ich usunięcia przez użytkownika lub przez czas wynikający z ich ustawień.
6. Użytkownik może w każdej chwili dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki, aby zablokować obsługę plików (cookies) lub każdorazowo uzyskiwać informacje o ich umieszczeniu w swoim urządzeniu. Inne dostępne opcje można sprawdzić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Należy pamiętać, że większość przeglądarek domyślnie jest ustawione na akceptację zapisu plików (cookies)w urządzeniu końcowym.
7. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji strony internetowej serwisu.
8. Pliki (cookies) z których korzysta serwis (zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika) mogą być udostępnione jego partnerom oraz współpracującym z nim reklamodawcą.
9. Informacje dotyczące ustawień przeglądarek internetowych dostępne są w jej menu (pomoc) lub na stronie jej producenta.
10. Bardziej szczegółowe informacje na temat plików (cookies) dostępne są na stronie ciasteczka.org.pl

Kontakt

Warszawa ul. Skarbka z Gór 15/U2 03-287
Telefon:  (22) 542 16 52
Email: instytut@y-s.pl

Search