LAMINACJA BRWI InLei® BROW BOMBER

To zabieg, stworzony dla brwi i mający na celu uczynienie włosów łuku brwiowego uporządkowanymi, miękkimi, jedwabistymi i podatnymi na układanie. Twoje brwi staną się pełniejsze, grubsze, zaczesane do gory i bardziej ujarzmione. Dodatkowo laminacja pomaga przykryć ubytki lub stary makijaż permanentny. 

Gdzie wykonać laminowanie brwi w Warszawie? Henna, korekta kształtu brwi

Zabieg składa się z trzech etapów:


1. i 2. etap to kształtowanie i układanie włosków, a 3. etap obejmuje aplikację odżywczego BOTOXu


Zabieg składa się z trzech etapów. Pierwsze dwa etapy pomagają w kształtowaniu włosków, układaniu tych, które są zbyt zakrzywione, aby były spójne z całością łuku brwiowego, lub ujarzmieniu włosków, które rosną chaotycznie. Ostatni etap to odżywczy BOTOX, który zapewnia odżywienie, regenerację i zmiękczenie włosków łuku brwiowego. Zawiera naturalne oleje np. arganowy, macadamia oraz ekstrakty roślinne, np. z nagietka. Sam BOTOX można powtarzać co dwa tygodnie.

Zabieg możemy uzupełnić o koloryzację farbką/henną dla uzyskania pełnego looku. Nasz kosmetolog dobierze odpowiedni preparat i weźmie pod uwagę Twoje preferencje estetyczne. 

O czym należy pamiętać po wykonaniu laminacji brwi i rzęs?

 • Nie mocz brwi przez 24H po zabiegu, aby nie usunąć BOTOXU.
 • Stosuj codziennie na noc przez minimum 2 tyg. po zabiegu olejek rycynowy (najtańsza opcja) lub zakup w Instytucie rekomendowaną przez naszego kosmetologa naturalną odżywkę stymulującą ze specjalnym aplikatorem.Co jeszcze warto wiedzieć na temat zabiegu?

 • Zabieg trwa około 50-60minut.
 • Efekt utrzymuje się około 4-5 tygodni. Długość utrzymywania zależy od indywidualnych predyspozycji.
 • Zabieg powtarzamy po minimum 5 tygodniach od poprzedniego!
 • Każda laminacja zawiera w cenie regulację pęsetką lub woskiem Lycon. 

LAMINACJA/LIFTING RZĘS InLei® LASH FILER

Lifting i laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Polecany jest kobietom, których rzęsy są proste, cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu. 

Gdzie wykonać laminowanie brwi w Warszawie? Henna, korekta kształtu brwi

Laminacja/lifting rzęs InLei® LASH FILER obejmuje 3 etapy


Dzięki przeprowadzeniu zabiegu, uzyskujemy wyraźne pogrubienie i uniesienie rzęs oraz wzmocnienie ich kolorytu


Podczas liftingu, kosmetolog, po oczyszczeniu, zawija rzęsy na malutki, silikonowy wałeczek, po czym nakłada na włoski rzęs specjalistyczny preparat. Kolejnym etapem jest koloryzacja rzęs specjalnie do tego przeznaczoną farbką z zawartością odżywczej keratyny.

BOTOX to ostatni etap zabiegu. Polega on na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki. Jego składniki odżywcze, takie jak proteiny i keratyna, świetnie wpłyną zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs i jak ich strukturę wewnętrzną. 

O czym należy pamiętać po wykonaniu laminacji /liftingu rzęs?

 • Nie mocz rzęs przez 24H po zabiegu, aby nie usunąć BOTOXU.
 • Stosuj codziennie na noc przez minimum 2 tyg. po zabiegu olejek rycynowy (najtańsza opcja) lub zakup w Instytucie rekomendowaną przez naszego kosmetologa naturalną odzywkę stymulującą ze specjalnym aplikatorem.Kto nie powinien wykonywać zabiegu?

Mimo tego, że zabieg liftingu i laminacji rzęs jest w stu procentach bezpieczny i nieinwazyjny, istnieją pewne przeciwwskazania przed ich wykonywaniem: infekcje i niedyspozycje oczu (jęczmień, zapalenia spojówek, alergie), ale też choroby przewlekłe.Co jeszcze warto wiedzieć na temat zabiegu?

 • Zabieg trwa około 60-75minut.
 • Efekt utrzymuje się około 4-7 tygodni. Długość utrzymywania zależy od indywidualnych predyspozycji.
 • Zabieg powtarzamy po minimum 5-6 tygodniach od poprzedniego! 

Skontaktuj się z nami lub odwiedź gabinet

Biuro

YourSkin
ul. Skarbka z Gór 15U//U2
03-287 Warszawa

Już teraz zarezerwuj termin u naszych specjalistów!

Poznaj ofertę nowoczesnych zabiegów w Instytucie YourSkin

Umów się na wizytę