Endermologia - jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w ofercie medycyny estetycznej

Endermologia Alliance jest jedyną bezinwazyjną, mechaniczną stymulacją, która w naturalny sposób pobudza metabolizm komórkowy. Umożliwia zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, pozbycie się cellulitu oraz ujędrnia skórę.

Mezoterapia igłowa, nieinwazyjny lifting, depilacja laserowa i inne zabiegi na twarz i ciało

Po 30 latach badań nad tkanką łączną, francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent Endermologie ALLIANCE. Wspiera on naturalną regenerację oraz stymuluje tkanki.

Synergia opatentowanych technologii posłużyła do stworzenia rewolucyjnej metody pozwalającej na jednoczesne pozbycie się tkanki tłuszczowej, likwidację cellulitu i ujędrnienie skóry przy czasie zabiegu skróconym do 30 minut oraz zmniejszeniu liczby sesji niezbędnych, by uzyskać widoczne efekty. ALLIANCE wyposażony jest w kompatybilny tablet pozwalający w pełni kontrolować proces terapeutyczny: od wprowadzenia danych pacjenta, poprzez wykonywanie zdjęć obszarów zabiegowych, przeprowadzenie diagnozy, aż do ustawienia trybu leczenia. Nowy sensor identyfikacji skóry wykorzystany w urządzeniu pozwala dodatkowo dopasować zabieg do każdego rodzaju tkanki, z uwzględnieniem naturalnych parametrów ciała pacjenta.

Pełna skuteczność i szybkie rezultaty - już po 3 sesji zabiegowej

Nowy patent endermologie® Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu. Endermologie® Alliance oddziałuje na Twoje ciało w trzech wymiarach:

  • Redukuje miejscowo zlokalizowaną i oporną tkankę tłuszczową.
  • Redukuje cellulit.
  • Ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.
Mezoterapia igłowa, nieinwazyjny lifting, depilacja laserowa i inne zabiegi na twarz i ciało

Informacje o zabiegu


Jak działa Endermologie Alliance®?

Endermologie Alliance® to zaawansowane urządzenie, dzięki któremu możliwe jest intensywne i szybkie pobudzenie tkanek. Do stymulacji dochodzi w sposób całkowicie naturalny, dzięki czemu organizm zaczyna produkować:

  • kolagen – dla uzyskania efektu jędrnej skóry,
  • elastynę – dla zwiększenia elastyczności skóry,
  • kwas hialuronowy – dla naturalnego wypełnienia i zwiększenia nawilżenia skóry.

Opatentowane głowice zabiegowe sprawiają, że ta nowoczesna metoda modelowania sylwetki jest niezwykle efektywna, a jednocześnie komfortowa dla Pacjenta. Dla kogo przeznaczone są zabiegi Endermologie Alliance®?

Zabiegi skierowane są do osób, które borykają się z problemem niedoskonałości skórnych i chcą:

  • wygładzić i zredukować cellulit,
  • wyszczuplić i wymodelować sylwetkę,
  • poprawić jędrność i sprężystość skóry na ciele i twarzy.Ile trwa zabieg i jak często należy go powtarzać?

Endermologia LPG Alliance® to zabieg, który trwa 10-40 minut – w zależności od obszaru poddawanego terapii. Pełna kuracja przynosząca oczekiwane efekty powinna obejmować 10-15 zabiegów. Ich liczba ustalana jest indywidualnie – w zależności od postawionych celów oraz kondycji skóry Pacjenta. Pierwsze rezultaty pojawiają się najczęściej po pierwszych 3 zabiegach wykonywanych w regularnych odstępach czasu. Dla utrzymania efektów, zaleca się powtarzać zabiegi minimum 1 raz w miesiącu.Jak wygląda zabieg Endermologie Alliance®?

Endermologia jest zabiegiem, który nie wymaga od Pacjenta wcześniejszego przygotowania. Przed przystąpieniem do terapii – ze względu na specyfikę wykonywanego masażu – należy jednak założyć specjalną odzież, tzw. endermowear.

Istotą endermologii jest wykonanie kontrolowanego masażu mechanicznego, wykorzystującego podciśnienie. Parametry urządzenia dobierane są automatycznie przez oprogramowanie komputerowe. Dzięki temu wzrasta efektywność usuwania cellulitu i wygładzania skóry.

Pod wpływem wytworzonego przez urządzenie podciśnienia, dochodzi do utworzenia fałdy skórnej. Skóra, przybierając kształt fali, jest rolowana od wewnątrz i na zewnątrz. Sterowane elektroniczne rolki poruszają się zarówno ruchem obrotowym wokół własnej osi, jak również względem siebie. Przekłada się to na jeszcze lepszą mobilizację tkanki. 

W związku z tym, że mechaniczny masaż skutkuje intensywnym ugniataniem skóry w różnych kierunkach, dochodzi do pobudzenia krążenia i metabolizmu. Ponadto stymulowane są procesy regeneracyjne skóry. Masaż oddziałuje również na układ limfatyczny, dzięki czemu usuwane są toksyny oraz tłuszcze – wspiera to redukcję cellulitu. Dochodzi do syntezy kolagenu i elastyny, co przekłada się na poprawę elastyczności skóry.

Innowacyjność zabiegu tkwi w jego wyższej efektywności. Odpowiednia konstrukcja rolek sprawia, że ich jedno „przejście” po skórze daje trzykrotnie lepsze rezultaty.Jak skuteczne są zabiegi Endermologie Alliance®?

Endermologia to bardzo skuteczna terapia, dzięki której możliwa jest redukcja cellulitu oraz modelowanie sylwetki. W celu uzyskania pełnych efektów, należy wykonać wiele powtórzeń. Rezultatem zabiegu jest jednak nie tylko wygładzona i bardziej elastyczna skóra. Za sprawą masażu limfatycznego Pacjent odczuwa wewnętrzny przypływ energii i sił witalnych. Wyniki terapii Endermologie LPG Alliance na grupie Pacjentów są imponujące.

Efekty zabiegu Endermologie Alliance LPG

Skontaktuj się z nami lub odwiedź gabinet

Biuro

YourSkin
ul. Skarbka z Gór 15U//U2
03-287 Warszawa

Już teraz zarezerwuj termin u naszych specjalistów!

Poznaj ofertę nowoczesnych zabiegów w Instytucie YourSkin

Umów się na wizytę